Najem
nieruchomości

Skontaktujmy się

Pomożemy Ci w najmie Twojej wymarzonej nieruchomości, niezależnie od tego czy jest to działka, dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W oparciu o swoje doświadczenie przeprowadzimy Cię przez cały proces najmu.


Jak wygląda proces najmu nieruchomości?

Umawiamy się z Tobą na pierwsze spotkanie
Aby rozpocząć poszukiwania nieruchomości do najmu musimy poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Porozmawiamy o Twoich wymaganiach, oczekiwaniach finansowych i czasowych. Naszym priorytetem jest zaprezentowanie Ci ofert spełniających większość a nawet i wszystkie Twoje kryteria.
Przygotowujemy oferty dopasowane do Twoich potrzeb
Spośród całej bazy ofert dokonujemy selekcji i wybieramy te, które spełniają Twoje oczekiwania. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy znaleźć nieruchomość dopasowaną do Ciebie spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert, od innych agentów czy biur nieruchomości a także od osób prywatnych, negocjując dla Ciebie najbardziej korzystne warunki transakcji. Dzięki temu oszczędzasz swój czas a jednocześnie masz pewność, że wybierasz spośród całości ofert dostępnych na rynku.
Prezentujemy wybrane nieruchomości
Umawiamy spotkania w wybranych przez Ciebie nieruchomościach z uwzględnieniem Twoich preferencji czasowych. Stawiamy na rzetelność przekazywania wszystkich informacji, aby transakcja była przejrzysta i w pełni uczciwa dla każdej ze stron.
Negocjujemy i uzgadniamy warunki umowy
W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z właścicielami oraz dokonujemy innych istotnych uzgodnień dotyczących najmu nieruchomości. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie. Na tym etapie pomagamy kompletować dodatkowo niezbędną dokumentację do zawarcia umowy najmu.
Uczestniczymy w umowie najmu i przy przekazaniu nieruchomości
W zależności od Twoich preferencji możemy brać udział przy podpisaniu umowy najmu. Po zakończeniu wszystkich formalności umawiamy się na przekazanie nieruchomości i spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego wraz z przekazaniem kluczy.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM